Results 1 to 2 of 2

Click here to go to the first staff post in this thread.   Thread: Prestige Recrutam persoane active !

Prestige Recrutam persoane active !

Prestige !
    Suntem un grup de jucători care doresc să obțină rezultate bune în Clan Wars, Clan War League și Clan Games.

În ceea ce privește Clan Wars : până acum Totdeauna, dar avem în vedere o schimbare (de exemplu, de două ori pe săptămână - depinde de jucători, poate că vom rămâne "mereu").
    În ceea ce privește Ligile de Război Clan : sezonul Iunie: al doilea loc în Silver League I (15vs15), am marcat 299 de stele și distrugerea 8174. Am câștigat toate cele 7 războaie. Promovat la Gold III.
    În ceea ce privește ultimele jocuri Clan: ca de obicei, nici o problema cu realizarea nivelului V. Un aflux de noi jucători activi ar îmbunătăți această situație și poate că într-o zi vom reuși să obținem maximum, acesta este un obiectiv pentru viitor.

Detaliile clanului :
    Nume: Prestige
    Etichetă: #CGRYQ9LP
    nivel: 9 (5767/7900 în următor, 10 lvl)
    Clan War League: Aur III
    Război câștigat: 113
    Membri: 38/50
    Tip: Invitați doar
    Frecvență de război: inca o data sa fie determinata, poate de doua ori pe saptamana este o optiune pentru examinare?)

Căutăm jucători activi, de preferință din Moldova/Romania. Dacă joci CW și Clan Games atunci Prestige este pentru tine!

Cerințe :
    - Comunicativ
    - De două ori ataca în Clan Wars
    - Jocuri Clan Play
    - Dezvoltare înțeleaptă și creștere neîngrădită a TH
    - Orice activitate în donație
    - Fără limbaj agresiv și vulgar
    - Preferăm adulți
    - Preferăm limba Romina

Sunt co-lider, numele meu este Sergiu și eticheta este: #8C0UGCCYG . Dacă doriți să vă alăturați, anunțați-ne undeva aici ... scrieți dacă acceptați cerințele și stilul planificat al acestei echipe și puteți scrie ceva despre dvs. sau pur și simplu să raportați echipei noastre.

Mulțumesc pentru atenție!

2.   This is the last staff post in this thread.   #2
    Quote Originally Posted by AndreyKa95 View Post
    Prestige !
    Suntem un grup de jucători care doresc să obțină rezultate bune în Clan Wars, Clan War League și Clan Games.

În ceea ce privește Clan Wars : până acum Totdeauna, dar avem în vedere o schimbare (de exemplu, de două ori pe săptămână - depinde de jucători, poate că vom rămâne "mereu").
    În ceea ce privește Ligile de Război Clan : sezonul Iunie: al doilea loc în Silver League I (15vs15), am marcat 299 de stele și distrugerea 8174. Am câștigat toate cele 7 războaie. Promovat la Gold III.
    În ceea ce privește ultimele jocuri Clan: ca de obicei, nici o problema cu realizarea nivelului V. Un aflux de noi jucători activi ar îmbunătăți această situație și poate că într-o zi vom reuși să obținem maximum, acesta este un obiectiv pentru viitor.

Detaliile clanului :
    Nume: Prestige
    Etichetă: #CGRYQ9LP
    nivel: 9 (5767/7900 în următor, 10 lvl)
    Clan War League: Aur III
    Război câștigat: 113
    Membri: 38/50
    Tip: Invitați doar
    Frecvență de război: inca o data sa fie determinata, poate de doua ori pe saptamana este o optiune pentru examinare?)

Căutăm jucători activi, de preferință din Moldova/Romania. Dacă joci CW și Clan Games atunci Prestige este pentru tine!

Cerințe :
    - Comunicativ
    - De două ori ataca în Clan Wars
    - Jocuri Clan Play
    - Dezvoltare înțeleaptă și creștere neîngrădită a TH
    - Orice activitate în donație
    - Fără limbaj agresiv și vulgar
    - Preferăm adulți
    - Preferăm limba Romina

Sunt co-lider, numele meu este Sergiu și eticheta este: #8C0UGCCYG . Dacă doriți să vă alăturați, anunțați-ne undeva aici ... scrieți dacă acceptați cerințele și stilul planificat al acestei echipe și puteți scrie ceva despre dvs. sau pur și simplu să raportați echipei noastre.

Mulțumesc pentru atenție!
    Hello and welcome to the forum.

All posts need to be in English please. You may post in your native language as long as you provide an exact translation into English in the same post.

I'm going to close this thread now, but please feel free to post again in English.

Thank you

Hay Day level 174 (main farm) - I have several others
    Boom Beach experience level 51

Tags for this Thread